شاید تا کنون با خود به این موضوع فکر کرده اید که چرا به تعداد طرف داران آنتی ویروس Nod32 به سرعت افزوده می شود و این افزایش به همین روال ادامه پیدا می کند!؟ در اینجا ما کمی از خصوصیات این آنتی ویروس را برای شما بازگو می کنیم. شاید با این توضیحات بتوانید پاسخ خود را پیدا کنید.

مزایای آنتی ویروس Nod32:
– قابلیت به روز رسانی اتوماتیک را دارد.
– حافظه کمی از CPU را اشغال می کند.
– سازگار با شبکه و Uninstall ساده است.
– نصب سریع و به روز رسانی ساده ای دارد.
– دارا بودن بانک اطلاعاتی شامل پانزده هزار ویروس.
– در بیشتر موارد با Crack نرم افزار ها سازگار می باشد.
– در هنگام اجرای برنامه ها برای شما هیچ مزاحمتی ایجاد نخواهد کرد.
– قابلیت ذخیره فایل های Update شده این نرم افزار  برای استفاده در دفعات بعدی و یا در کامپیوترهای دیگر.

توانایی غیرفعال کردن برنامه:  از قسمتTaskbar  دکمه Shift را نگه دارید و سپس بر روی آیکن برنامه راست کلیک نمایید. با انتخاب عبارت Close ظاهر شده، برنامه خاموش می شود.

بااین حال این حق مشتریست تا از میان صدها شرکت نرم افزاری آنتی ویروس برتر را انخاب نماید.

 

محصولات امنیتی معروف شرکت ESET به عنوان پرطرفدارترین راه حل های امنیتی در میان کاربران ایرانی با عناوین ESET NOD32 Antivirus و ESET Smart Security معرف حضور همگان میباشند. این دو محصول پرطرفدار بواسطه تکنولوژی های برتر تشخیص و مرمت فایلهای آلوده و استفاده از متدهای موثر متعدد در امر بازیابی و تامین امنیتی رایانه ها بسیار فراگیر و مورد استفاده کاربران بسیاری قرار گرفته اند.در این مقاله به مقایسه ویژگیهای هر دوی این محصولات میپردازیم.

 

اگر بدنبال آنتی ویروسی ساده و کارآمد برای کامپیوتر خانگی خود هستید ایست ناد۳۲ آنتی ویروس یک انتخاب قابل اطمینان برای شماست. محافظتی مناسب در برابر انواع بد افزار ها را برای شما فراهم می آورد و اگر ویروس وارد سیستم شما شد می تواند سیستم شما را مرمت کند. استفاده از این آنتی ویروس به سادگی خوردن یک قطعه کیک است.

از آنجایی که انواع بدافزارها به روش های مختلف توانائی این را دارند که به سیستم شما آسیب برسانند، بهترین آنتی ویروسی که ابزار مناسب برای مقابله با آنها را داشته باشد این نرم افزار است . آنتی ویروس ESET NOD32 در برابر ویروس ها، کرم ها، تروژان ها، جاسوس افزار ها و روبات ها از سیستم شما محافظت می کند. این آنتی ویروس زمانی که شما آنلاین هستید تمامی ایمیل های ورودی و خروجی شما را اسکن می کند و همچنین می تواند حافظه های جانبی را به محض اتصال بلافاصله اسکن نماید.

این نرم افزار فایل ها را در لحظه باز شدن آن اسکن می کند. این قابلیت به شما این اطمینان را می دهد که در صورت اجرا شدن یک فایل حاوی ویروس، هیچ خطری متوجه کامپیوتر شما نخواهد شد. زمان انجام این اسکن با سرعت بسیار بالایی انجام می شود و شما اصلا متوجه انجام این فرایند نخواهید شد.

اگر آنتی ویروس ESET NOD32 فایلی مشکوک یا تهدید کننده را شناسایی کند، این فایل را با لیست ویروس های شناخته شده خود مقایسه می کند و درصورت لزوم اقداماتی نظیر پاکسازی فایل، قرنطینه کردن فایل آلوده و حذف فایل مذکور را انجام می دهد. اما تاثیر نرم افزار محدود به بدافزارهای شناخته شده نمی باشد و فایل هایی که به نظر خطرناک میباشد را ارزیابی می کند حتی اگر در لیست تهدید های شناخته شده نباشد.

حتی برای بهترین آنتی ویروس دنیا هم این امکان وجود دارد که کد مخربی وارد سیستم شود. اگر این اتفاق هنگامی که از آنتی ویروس ESET NOD32 استفاده می کنید افتاد، خیالتان راحت باشد چون این با استفاده از این آنتی ویروس می توانید دیسک بوتی تهیه کنید که کامپیوتر خود را به حالت اولیه خود که درست کار می کرده برگردانید.

حتی تمام تازه کارهای دنیا هم می توانند از این نرم افزار استفاده کنند چون کاربرد و تنظیمات ساده ای دارد. شما به سادگی می توانید تنظیمات زمانبندی، گزارش گرفتن و اتفاقات صورت گرفته روی سیستم را تنظیم کنید. سادگی و قدرت این آنتی ویروس به شما این امکان را می دهد که فقط آن را نصب کنید و زمام امور را به دستش بسپارید، چون همه کار های امنیتی را خودش بصورت خودکار انجام می دهد.

همچنین لازم به ذکر است که در آزمایشات AV-Test در کشور آلمان برای عملکرد آن بر روی ویندوز ۷ امتیاز ۸۳ و بر روی ویندوز XP امتیاز ۹۲ از ۱۰۰ امتیاز داده شده است.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.